Insert e-Raptor – Dinosaur World – recenzja!

Grę Dinosaur World zrecenzowałem jakiś czas temu, a teraz nareszcie udało mi się przetestować insert do gry od firmy e-Raptor. Sprawdźmy, czy okazał się rozwiązaniem bałaganu oraz stosunkowo uciążliwego setupu gry?

Ankh: Bogowie Egiptu – recenzja!

Nie wiem, czy Ankh jest najlepszą grą stworzoną przez Erica Langa, ale z pewnością jest monumentalna. Czy to wystarczy, żeby przekonać do siebie graczy? Sprawdźmy!

Glory: Droga do chwały – recenzja!

Jeśli w grach euro szukasz ciekawych tematów oraz choć szczypty klimatu, być może mam tu coś w sam raz dla ciebie. Pytanie tylko, czy za projektem stoi odpowiedni dewelopment i kawał dobrego eurasa, a może to klasyczna wspieraczkowa wydmuszka? Masz ochotę to sprawdzić — zapraszam!

Jak odpicować grę: Zaginiona wyspa Arnak – recenzja komponentów!

Lubicie Zaginioną wyspę Arnak i lubicie upiększać gry? Jeśli tak, to namawiam na ten krótki poradnik, w którym wyjaśniam w jaki sposób można z gry Arnak zrobić wizualne cudeńko. Zapraszam na kolejną już recenzję komponentów do gier!

Koszulki na karty Sleeve Kings – recenzja!

Nie tylko grami człowiek żyje. Dziś zapraszam na spontaniczną recenzję koszulek na karty Sleeve Kings. Zapewne dla wielu z Was to kompletnie nieznana marka, najwyższy czas to zmienić!

Seria NK – Sen / Smoki / Kruki – recenzja!

Jeśli jesteście ciekawi, co sądzę o serii małych gier od Naszej Księgarni, zapraszam na krótką recenzję Snu, Smoków i Kruków! Czy te małe, pięknie ilustrowane, ale niepozorne karcianki mogły mnie zachwycić? Cóż, może tak, może nie, sami musicie sprawdzić.

Lockup: Opowieść ze świata Roll Player – recenzja!

Intrygujący pomysł na grę ubrany w coś, co w założeniu przypominać ma uniwersum Roll Player. Tytułowe opowieści, niczym przysłowiowe gruszki na wierzbie, mamią graczy obietnicą bez pokrycia. Ale w grze niewątpliwie coś jest. Jeśli jesteście ciekawi co, zapraszam do recenzji!

Disney Villainous – recenzja!

Disney VIllainous to bez wątpienia sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. Nie pozbawiona bezpośredniej interakcji oraz złośliwości rodzinna gra o tym, jak zostać najlepszym z najgorszych Disnejowskich antagonistów. Dużo klimatu, przepiękne wykonanie, ciekawa mechanika oraz… Reszty dowiecie się z recenzji!

Kroniki zamku Avel – recenzja!

Komu przeznaczone są Kroniki zamku Avel? Czy potrafią przekonać do siebie dorosłych graczy, a jeśli tak, to czym? A może to tylko ładnie pokolorowana wydmuszka, jakich nie brak na Wielkanocnych stołach? Cóż, przekonajmy się!

Co jest grane! – Wyspa Kotów – wrażenia z rozgrywki

Zbór refleksji na temat Wyspy Kotów, na pewno największej, a być może również najlepszej gry o kotach w całej galaktyce! Sprawdźmy, czy Wyspa Kotów jest równie wyjątkowa, co obszerna?